Ogłoszenia na 2 stycznia 2022

1. W tym tygodniu: w czwartek uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Święto Trzech Króli. Msze św. tak, jak w niedzielę. To także Światowy Dzień Misyjny Dzieci – taca przeznaczona jest na Krajowy Fundusz Misyjny wspierający polskich misjonarzy na całym świecie. W tym tygodniu jest I piątek miesiąca: o godz. 16.30 wystawienie Najśw. Sakramentu, okazja do adoracji i spowiedzi.  Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego. O godz. 11.30 Msza św. w intencji ks. Arkadiusza z okazji imienin.

2. Mimo, że tym razem z powodu pandemii tradycyjna wizyta duszpasterska odbyć się nie może, chcemy jednak spotkać się z naszymi parafianami, ale w kościele. Chętni mogą otrzymać na koniec nabożeństwa specjalny zestaw z węgielkiem, kadzidłem i kredą, by być naszym przedłużeniem i na drzwiach domów samemu od strony korytarza lub ulicy zaznaczyć, że tu mieszkają uczniowie Chrystusa, którzy proszą o błogosławieństwo. Proszę poinformować o tych spotkaniach sąsiadów! Ewentualne ofiary składane przy tej okazji przeznaczone zostaną na wymianę okien w kościele. Ofiary będzie złożyć przy wyjściu z kościoła w kopercie, na której prosilibyśmy o napisanie nazwiska i adresu ofiarodawcy. W tym tygodniu zapraszamy o godz. 18.00:

3 stycznia (poniedziałek): w intencji mieszkańców naszej parafii z tzw. fińskich domków: ul. Łazienna, Spadochroniarzy, Kryptologów, Zwiadowców, Szperaczy, Objazdowa
4 stycznia (wtorek): ul. Piechurów
5 stycznia (środa): ul. Pilotów
7 stycznia (piątek): ul. Obrońców Westerplatte
8 stycznia (sobota): ul. Upadowa, Grenadierów, Wileńska

Gdyby ktoś jednak chciał, by ksiądz go odwiedził, musi to zgłosić w zakrystii osobiście. Odwiedziny są tego dnia, co Msza św.

3. U pana Józefa z tyłu kościoła jest jeszcze do nabycia świąteczno – noworoczny numer „Gościa Niedzielnego” z płytą i noworoczny numer „Niedzieli”.

4. Z okazji Nowego Roku życzymy radości i zdrowia. A przede wszystkim wiary, nadziei i miłości. Bo to nie rok ma być lepszy, ale człowiek. Wszystkiego dobrego. Szczęść Boże!