Koszenie i naprawianie...

Bardzo dziękuję p. Rafałowi Kolczykowi za wykoszenie trawy wokół kościoła przed Bożym Ciałem. Po Bożym Ciele kontynuuje koszenie korzystając z okienek pogodowych, przy okazji naprawiając zapadnięty fragment kostki przed kościołem.