Ogłoszenia na 11 lutego 2024

1. Dzisiaj o 10.00 Msza św. w intencji chorych z sakramentem Namaszczenia Chorych. W tym tygodniu jest Środa Popielcowa. To także wspomnienie św. Walentego, patrona zakochanych i… chorych na padaczkę, wspominamy też św. Cyryla i Metodego, patronów Europy. W środę i piątek nabożeństwa w kościele górnym, w pozostałe dni powszednie w kaplicy na dole. Poza środą Msze św. o 17.30 i 18.00.

2. W Środę Popielcową posypaniem głów popiołem rozpoczniemy Wielki Post. Dwie Msze św.: o 10.00 i o 18.00. W środę zbiórka na pomoc Ukrainie. W piątek pierwsza Droga Krzyżowa o 16.45. Później od razu Msza św., kto może niech pozostanie na Eucharystii. W przyszłą niedzielę o 17.30 pierwsze Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Rekolekcje Wielkopostne dla dorosłych i dzieci w naszej parafii będą od 17 do 20 marca, wygłosi je ks. Łukasz Tkaczyk.

3. Są jeszcze wolne intencje w lutym. 

4. Polecamy nową „Niedzielę”. Na stoliku z tyłu kościoła są także ulotki promujące 1,5 procenta na Caritas.

5. Niedzielny suchar: Na lekcji: - Dziecko, które się raz oparzy, unika potem ognia. Czy znacie jakiś inny przykład? / Jasio: - Dziecko, które się raz wykąpie, unika potem wody...

Spokojnego, błogosławionego tygodnia wraz z modlitewnym wejściem w Wielki Post życzę wszystkim Parafianom i Gościom. Szczęść Boże!