Warto zobaczyć na swoim TV

Mądry film, choć nie przesadnie moralizujący. Momentami wzruszający, momentami śmieszny. Słowem: warty zobaczenia.

Waldek z przyjaciółmi jest, jak sam podkreśla, e-sportowcem. Przygotowuje się do ważnych dla niego zawodów w grach komputerowych. Ale nie to okazuje się być głównym tematem filmu. Ważnych wątków jest zresztą wiele: nadopiekuńcza mama, jej choroba, praca nad sobą, czy można mówić nieprawdę z miłości, przyjaźń, oderwanie od sieci wirtualnej na rzecz realu itd. Nie chcę spoilerować (zdradzać treść filmu), bo warto go sobie obejrzeć. Owszem, film jest dla starszych dzieci i nastolatków, ale na pewno powinni go obejrzeć (np. wspólnie) rodzice czy wychowawcy.

„Zawsze chcemy stworzyć film, który będąc dobrą rozrywką, niesie ważny temat… Mam głębokie przekonanie, że tym razem to się udało. Wierzę, że ta mądra, a jednocześnie energicznie opowiedziana i nie pozwalająca przestać się śmiać historia, opowiedziana z perspektywy szczególnego bohatera, trafi do umysłów i serc widzów w różnym wieku” - mówi Mikołaj Pokromski, producent filmu.

A chodzi o film „Za duży na bajki”. Obraz jest dostępny w najpopularniejszym obecnie serwisie VOD (wideo na żądanie), gdzie, zwłaszcza poza Polską, jest bardzo popularny. W rolach głównych dziecięce odkrycia aktorskie: Maciej Karaś, Patryk Siemek i Amelia Fijałkowska, a partnerują im Karolina Gruszka, Dorota Kolak oraz Andrzej Grabowski.

kjk

 

 

Niedzielny suchar

Mąż do żony:

- Kiedy potrzebujesz pieniędzy jesteś dla mnie bardzo mila.

Więcej…

Kontakt

Pogoda

Nieliczne chmury

9.17°C

Sosnowiec

Nieliczne chmury
Wilgotnosc: 94%
Czwartek 9.08°C / 13.82°C Pochmurno
Piatek 10.34°C / 12.28°C Umiarkowany deszcz
Sobota 10.45°C / 15.14°C Deszczyk
Niedziela 10.35°C / 14.35°C Deszczyk
Poniedzialek 9.51°C / 11.36°C Umiarkowany deszcz
Wtorek 9.13°C / 12.1°C Deszczyk

Parafia na Facebook'uProfil naszej parafii w portalu społecznościowym znajdziesz tutaj...

Parafialna pielgrzymka na północ Polski...
Poświęcenie pojazdów