Ogłoszenia na 8 sierpnia 2021

1. W tym tygodniu: poniedziałek – św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy; wtorek – św. Wawrzyńca, diakona i męczennika; środa – św. Klary, o 18.00 Msza św. z Nowenną do MB Nieust. Pomocy; sobota – św. Maksymiliana Marii Kolbego. Za tydzień, 15 sierpnia, uroczystość Wniebowzięcia NMP. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.

2. W kancelarii parafialnej we wtorki i czwartki po Mszy św. wieczornej można się zapisać na Pieszą Pielgrzymkę Zagłębiowską od 23 do 25 sierpnia. Koszt udziału w pielgrzymce to w tym roku z ubezpieczeniem 70 zł. Osoby, które się zapisały prosimy o wpłatę w kancelarii.

3. Na stronie internetowej naszej parafii można znaleźć m.in. informacje, co to jest prezbiterium. W nowej „Niedzieli” m.in. artykuł o kapliczce na Juliuszu. A w „Gościu” tekst o św. Dominiku.

4. Niedzielny suchar: przychodzi kobieta do lekarza, a lekarz pyta: - Z czym pani do mnie przychodzi? / - Panie doktorze, boli mnie tu i tu, itd... / - Ale ja nie pytałem co pani dolega, tylko z czym pani do mnie przychodzi!?

5. Parafian i Gości serdecznie pozdrawiam, życząc błogosławionego tygodnia i duuużo zdrowia. Szczęść Boże!